MENU

Edukacja

Spotkanie III - grudzień 2008

W dniach od 15 do 19 grudnia w Miejskim Ośrodku Sztuki zagościła kolęda. Przez pierwsze dwa dni zajęcia pn."Bębenki i ich przyjaciele"  poprowadził Ireneusz Budny, muzyk. W trakcie trzech kolejnych dni muzyk Artur Gerlach zaprosił dzieci do "Wspólnego kolędowania na wesoło". W trakcie warsztatów dzieci zapoznały się z różnymi rodzajami instrumentów perkusyjnych, poznały pojęcie rytmu oraz wspólnie zaśpiewały kolędy.

 

Spotkanie I - październik 2008

W dniach 27-29 października odbyły się warsztaty pt. „Portret w złotej ramie”, które poprowadził Bogusław Jagiełło, artysta malarz. Dzieci zapoznałay się z pojęciami: faktury, matrycy drukarskiej, drukowaniem oraz wykonały pracę techniką druku wypukłego.

Natomiast 30 i 31 października warsztaty pt. „Ale plama!” poprowadziła Iwona Markowicz-Winiecka, artystka malarka. Podczas zajęć dzieci posługiwały się naturalnymi barwnikami. "Przyrządziły" smaczne prace z kawy, herbaty, papryki, curry, buraczków i marchewki.

 

Spotkanie II - listopad 2008

W dniach od 25 do 27 listopada w ramach "Karuzeli" odbyły się zajęcie z Iwoną Markowicz-Winiecką pt. "Ale plama!". Natomiast w dniach 28 i 29 listopada - warsztaty pn. "Portret w złotej ramie" poprowadził Bogusław Jagiełło.