MENU

O nas

                      

KONTAKT

   
SEKRETARIAT 95 782 25 50 info@mosart.pl
   
KASA, KINO 95 782 25 57
     
Godziny otwarcia:  
Galerie:    
poniedziałek: nieczynne  
wtorek - środa: 12.00-18.00  
czwartek - piątek 13.00-19.00
sobota: 13.00-18.00     
niedziela: 13.00-18.00

 

 
Kino, DKF: zgodnie z repertuarem film@mosart.pl
REGULAMIN uczestnictwa w seansach.    
   

 

 
ZESPÓŁ MOS:
 
Gustaw Nawrocki
Dyrektor
95 782 25 67 nawrocki@mosart.pl
     
DZIAŁ WYSTAW I EDUKACJI    
Bartosz Nowak
Kierownik, Kurator
95 782 25 67 nowak@mosart.pl
Agnieszka Kowalska-Kucharczyk
Specjalistka ds. edukacji artystycznej
  kucharczyk@mosart.pl
Monika Szalczyńska
Specjalistka
ds. programowych
95 782 25 66 szalczynska@mosart.pl
     
DZIAŁ KULTURY FILMOWEJ
Iwona Bartnicka
Kierowniczka
95 782 25 56 bartnicka@mosart.pl
film@mosart.pl
Dominik Derda
Specjalista
ds. upowszechniania kultury filmowej
95 782 25 56      
Alicja Stanisławska
Specjalistka
ds. upowszechniania kultury filmowej
95 782 25 56  
Beata Wójtowicz    
Kinooperatorka  
Mateusz Bandkowski    
Kinooperator  
   
DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Irena Wieremska
Główna księgowa
95 782 25 96 wieremska@mosart.pl
Jolanta Cechowska
Specjalistka ds. kadr, płac
i księgowości
95 782 25 96 cechowska@mosart.pl
Wioleta Kozłowska    
Kasjerka    
     
DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Małgorzata Rogalewicz
Kierowniczka
95 782 25 50 rogalewicz@mosart.pl
Monika Poznańska
Specjalistka ds. dokumentacji, sekretariat
95 782 25 50 poznanska@mosart.pl

Sylwia Grajda
Specjalistka ds. organizacji przedsięwzięć

Inspektor Ochrony Danych

95 782 25 50

 

grajda@mosart.pl

iod@mosart.pl

Łukasz Jakubowski
Specjalista ds. realizacji przedsięwzięć
   
Andrzej Oleksyk
Kierowca
   
Bożena Makota
Opiekunka ekspozycji
   
Teresa Rolirad
Opiekunka ekspozycji
 
Kamil Mierzejewski
Opiekun ekspozycji
   
   
Zamówienia publiczne 95 782 25 50 pzp@mosart.pl
   
   
W Miejskim Ośrodku Sztuki działa system monitoringu wizyjnego, rejestrujący zwiedzających. Regulamin monitoringu jest dostępny na stronie: http://www.bip.mosart.pl