MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Kolorowanki dla małych i dużych

Czworo artystów przygotowało dla nas i dla Was kolorowanki inspirowane Kinem 60 krzeseł, DKFem Megaron oraz kolekcją Hasiora. Poniżej znajdziecie kilka słów o autorach oraz zestawy kolorowanek. Życzymy Wam barwnych inspiracji!
Jeśli będziecie chcieli, podzielcie się z nami efektem swojej pracy - na Facebooku lub mailowo: film@mosart.pl

 

Aleksandra Gołębowska (Ola Dove rysuje) - artystka z pasji, nauczycielka z zawodu i mama z powołania. Mieszka w malowniczej gminie Kórnik. Uwielbia patrzeć na świat z perspektywy dziecka, co jest widoczne w Jej obrazkach. Miesza techniki akwareli i kredek, maluje tradycyjną stalówką i tuszem. Kolorowanki Jej autorstwa powstały w świecie cyfrowym na tablecie graficznym.
Jest fanką ukulele i Harry'ego Pottera. Lubi grać na pianinie i śpiewać. Nie lubi pieczarek.

KOLOROWANKI Oli: POBIERZ

 

Natalia Łuczak - projektantka graficzna, ilustratorka i nauczycielka. Uwielbia dobrze zaprojektowane przedmioty, szczególnie książki dla dzieci. Ukończyła Grafikę Projektową na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Na co dzień prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w jedynym z poznańskich domów kultury. Inspirują ją ludzie i kolory. Stara się tworzyć realizacje, które bawią, skłaniają do refleksji i wywołują uśmiech.

KOLOROWANKI Natalii: POBIERZ

 

Przemysław Szydłowski - absolwent Malarstwa oraz Wydziału Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Zajmuje się malarstwem, edukacją artystyczną, grafiką. Obecnie pracuje jako nauczyciel w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu. Współpracuje ze stowarzyszeniami i fundacjami, prowadząc warsztaty artystyczne, uczestnicząc w międzynarodowych projektach wymiany młodzieży.

KOLOROWANKI Przemka: POBIERZ

 

Sławomir ZBIOK Czajkowski - absolwent Instytutu Sztuki i Kultury Plastycznej przy Uniwersytecie Zielonogórskim. Malarz, muralista, twórca ilustracji, inicjator i kurator (wspólnie z Joanną Stembalską) międzynarodowego cyklu wystaw i działań poświęconych sztuce w przestrzeni miejskiej pn. "Out of Sth", odbywającego się we Wrocławiu od 2008 r. Twórca filmu dokumentalnego poświęconego środowisku Urban Art (2011). Swoje działania prezentował, m.in. w Niemczech, we Włoszech, w Stanach Zjednoczonych, Czechach, Francji. Otrzymał Grand Prix w 9 Konkursie im. Eugeniusza Gepperta (2009), w tym samym roku uzyskał Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od kilku lat działa w duecie artystycznym „Dwa Zeta“ z Karoliną Zajączkowską.

KOLOROWANKI Sławka: POBIERZ

 

 


Kolorowanki - przykładowe zdjęcie

wróć